این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد دایاهنر کاملا محفوظ می باشد

ورکشاپ های دایاهنر

برگزاری ورکشاپ های یک روزه در رشته های دامله تراشی، کاروینگ و تراش صدف
شهریه 600 تومان 

برای شرکت در ورکشاپ یک روزه تراش و کاروینگ آکادمی دایاهنر شما می توانید روز و ساعت برگزاری دوره آموزشی خود را تعیین کنید. دراین ورکشاپ به غیر از هنرجویان مبتدی که جهت آشنایی با این هنر شرکت می کنند، هنرجویان برای تکمیل آموزشهای قبلی و رفع اشکال نیز می توانند از آموزش های تکمیلی ارائه شده بهره برده و در صورت تمایل برای ثبت نام در دوره های مختلف و متنوع ما اقدام نمایند.

موارد آموزشی در ورکشاپ های تراش و کاروینگ دایاهنر، طبق درخواست هنرجویان شامل موارد زیر است:

برش سنگ راف- اسلایس کردن- جلای سنگ و نگین- آموزش مدل های مختلف تراش مانند: یمنی- نجفی- فیروزه ای- ثبتی -عبدالرزاقی ازمرحله داپ کردن تا جلا دادن  و در تکمیل موارد ذکر شده  فیروزه تراشی- گوی تراشی و منشور تراشی آموزش داده می شود. قابل توجه است که در هر جلسه ورکشاپ تنها یک طرح آموزش داده می شود برای آموزش طرح های بیشتر جلسات بیشتری اختصاص داده می شود.

 کلیه ورکشاپ های ما به صورت عملی و تخصصی در این رشته برگزار می شوند و کلیه آموزش های ما از مبتدی تا پیشرفته بصورت حرفه ای و هدفمند جهت ورود به بازار کار خواهد بود. از امروز 20 درصد تخفیف ویژه ثبت نام تا پایان اردیبهشت ماه در کلیه دوره های آموزشی، هدیه دپارتمان دایاهنر به علاقمندان این هنر ارزشمند و بی همتاست.

 

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات