این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد دایاهنر کاملا محفوظ می باشد

کادر مجرب اساتید ما

دایاهنر در کنار اساتید حرفه ای با مدارک بین المللی و تجربه لازم در زمینه آموزش علوم مرتبط با شناخت سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی و نحوه بکارگیری از آنها و تلفیق آنها با هنرهای دستی، شما را در یادگیری و بکارگیری از آنچه می آموزید جهت کسب درآمد و خلق آثار ارزنده یاری می کند. آموزش هنر اصیل قلم زنی روی چوب و فلزات، یکی دیگر از هنرهای سرآمد در کشور ماست که اساتید برجسته ای دارد و در اینجا افتخار آن را داریم که با بهره مندی از حضور یکی از بهترین اساتید این فن، می توانیم مجموعه هنری خود را به شکل ارزنده تر و کامل تری داشته باشیم. هدف استادان دپارتمان آموزشی دایاهنر تنها و صرفاً یادگیری نیست، ما اینجا هستیم تا علوم و صنایع کاربردی را از مرحله شناخت تا ساخت و عرضه محصولات به شما آموزش دهیم. شناخت گوهرسنگها از طریق علم گوهرشناسی، تراش و کاروینگ سنگها، ساخت زیورآلات و بکارگیری از سنگهای زیبای جواهری بر روی آنها، قلم زنی روی چوب و خلق آثاری زیبا و در نهایت فروش محصولات کار دست شما در فروشگاه دایاهنر، یکی از مسیرهایی است که طراحی و اجرایی شده است. اساتید ما کیفیت آموزش و کاربردی کردن آن را در ایجاد فن و مهارت، سرلوحه اهداف خود قرار داده اند. در اینجا شما را با اساتید این مجموعه آشنا می کنیم.


استاد گوهرشناسی

*سرکار خانم دکتر سمیه سادات امیدیانی، دانشجوی دکتری زمین شناسی – پترولوژی

- دارای مدارک گوهرشناسی از ایران و مؤسسه PANGEMTECH هندوستان و GIA آمریکا و... 
- طراحی جواهرات از مؤسسه INIFD هندوستان، گوهرتراشی از سازمان فنی و حرفه ای کشور
- مدرس دانشکده فنی و حرفه ای ولیعصر (عج)
- مربی رسمی سازمان فنی و حرفه ای کشور در رشته گوهرشناسی
- مربی رسمی سازمان فنی و حرفه ای کشور در رشته گوهرتراشی
- عضو هیات رئیسه کمیته بانوان معدنکار خانه معدن ایران
- عضو هیات رئیسه کمیته گوهر خانه معدن ایران
- عضو کارگروه گوهرها در بسیج متخصصین کشور


استاد تراش دامله، کاروینگ، حکاکی و ساخت زیورآلات

* سرکار خانم ملیحه علینقیان

- دارای مدارک مربوطه از سازمان فنی و حرفه ای و صنایع دستی کشور

- فعال به مدت 10 سال در زمینه گوهرتراشی.

- دارای مدارک مربوطه از سازمان فنی و حرفه ای و صنایع دستی کشور.

- تولید و آموزش در رشته های: دامله تراشی، کاروینگ و حجم تراشی، حکاکی و ساخت زیورآلات

آموزش دوره ها توسط استاد خبره، دارای سوابق هنری در زمینه هنرهای سنتی و صنایع دستی، فعال به مدت هفت سال در زمینه گوهرتراشی و دارای مدارک مربوطه از سازمان فنی و حرفه ای و صنایع دستی کشور و بصورت کارگاهی و خصوصی انجام می شود. به هنرجویان پس از پایان دوره، مدرک معتبر فنی و حرفه ای تعلق می گیرد و در زمینه تجهیز کارگاه تا رسیدن به مرحله تولید همراهشان خواهیم بود. برخی از دوره های ما محدودیت زمانی ندارد و زمانی که آموزش هنرجو کامل شد، دوره تکمیل می شود.


استاد قلم زنی روی چوب و فلزات

*جناب آقای استاد مشکات، از اساتید برجسته این صنعت.

ایشان از سال 64 هنر قلم زنی را آغاز کردند و در ابتدا این هنر را بر روی چوب، نزد استاد مصطفی قوام شیرازی آموختند که ایشان هم بر کار قلم زنی روی چوب تسلط داشتند و هم زرگری سنتی که به هنر 2500 ساله شهرت دارد، و کارهای چهره سازی روی طلا و نقره را نیز انجام می دادند. استاد مصطفی قوام شیرازی از شاگردان استاد سید احمد بودند که در ایران کشکول ایشان شناخته شده است. استاد مشکات با پیروی از سبک این بزرگواران و اجرای آن و از طریق آموختن این فنون به علاقمندان، در زنده نگه داشتن آن توجه و تلاش بسیاری دارند. تبحر استاد بزرگوار در قلم زنی روی چوب و انواع فلزات و البته ساخت مدال و انگشتر نقره و کارهای زیورآلات یادبودی است.

 

 

 

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات