این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد دایاهنر کاملا محفوظ می باشد

مقالات

تشکیل گوهر (Gem Formation)

تشکیل گوهر (Gem Formation)

سنگ های قیمتی" Gemstones" محصولی از زمین هستند. برخی مانند الماس و زیرکون" diamond and zircon" در اعماق زمین تشکیل شده و در اثر انفجار سنگ های مذاب به سطح زمین آورده شده اند. بسیاری از آنها مانند توپاز، تورمالین و آکوامارین" topaz, tourmaline and aquamarine" به آرامی از سیالات و گازهای داغ متبلور می شوند و در زیر سطح زمین سرد و جامد می شوند. برخی دیگر از مایعات فیلتر شده در شکاف ها و حفره های سنگ مانند اوپال استرالیایی" Australian opal" تشکیل شده اند. برخی مانند گارنت و یشم" garnet and jade" زمانی که سنگ ها در اثر حرکات زمین گرم شده و تحت فشار قرار می گیرند، تشکیل می شوند و دوباره با هم ترکیب می شوند و کانی های جدید و متفاوتی را تشکیل می دهند.

جواهرات بوچلاتی (Buccellati)

جواهرات بوچلاتی (Buccellati)

برند خانوادگی طلا و جواهرات بوچلاتی "Buccellati"، با سابقه طولانی، مترادف با سنت، خلاقیت و مهارت است. هنر Buccellati حول جزئیات بافت پیچیده در مواد با بالاترین کیفیت، الهام گرفته شده از توری ونیزی، الگوهای اتروسکی، پوشش گیاهی ایتالیایی، حشرات و حیوانات است.

معرفی برند بولگاری(Bvlgari)

معرفی برند بولگاری(Bvlgari)

بولگاری"Bvlgari" یک برند بین المللی در بخش جواهرات لوکس، ساعت سازی، عطر، لوازم جانبی و هتل است. برای بیش از 100 سال، جواهرات پر زرق و برق بولگاری در انواع رنگهای زیبا شکوفا می شوند و در شبنم درخشان الماس ها می درخشند. عشق به تقارن و هارمونی، سبک سازی ماهرانه با رنگ های اشباع شده و شکل های جسورانه، به طرز شگفت‌انگیزی با طرح های جواهرات آن ترکیب می‌شود و آن را با ظرافت بی‌حد و مرزی پر می‌کند. بولگاری شکوه جادویی جواهرات را در خلاقیت‌های جذاب جاودانه به تصویر می‌کشد و جاودانه می‌کند.