این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد دایاهنر کاملا محفوظ می باشد

سفر به سرزمین پادشاهی پریهای کریستالی (3)

سفر به سرزمین پادشاهی پریهای کریستالی (3)
چکیده این مطلب : انتشار : 1399/06/10 0 نظر

ورود به سرزمین پادشاهی گوهرسنگها و آموختن در مورد کریستالهای رنگی از زبان پریهای کریستالی حافظ نیروهای هر گوهرسنگ.

تعدادی از پریهای کریستالی بعنوان نماینده به سمت سرزمین پادشاهی حرکت کردند. روزها در راه بودند تا بالاخره به دروازه های شهر جواهر رسیدند، شهری که بر مرتفع ترین قله سرزمینهای دور بنا شده بود و جواهرنشینان که چند تن از پریهای برگزیده بودند در کنار پادشاه حکومت می کردند. گرچه این پریها به نقاط دور سفر می کردند، همیشه به وطن خود در فراسوی ابرهای شهر پادشاهی برمی گشتند، از اینرو آنها را محافظان جواهری می‌خوانند. هر‌‌‌محافظی خانگاه ویژه خود را دارد،‌‌‌‏ اگرچه معمولاً همه در کاخ دیاموند، پادشاه پریهای محافظ گرد هم می‌ آیند. در آنجا که مکان مباحثه پیرامون امور پریهای کریستالی گرداگرد جهان است به شادی و مهربانی کنار هم به تفکر در مورد توانائیهای خود و سایر پریها که اغلب خویشاوند با هم هستند می پردازند.

پریها بعد از ورودشون به شهر و رفتن پیش پادشاه دیاموند تمام اتفاقاتی که بین انسانها و گوهرها در سرتاسر دنیا افتاده و آنها شاهد بودند برای او تعریف کردند و از پادشاه و محافظان جواهری جهت آگاهی و آموختن علم شناخت گوهرسنگها و قدرت پریهای کریستالی محافظ هر گوهرسنگ و در نهایت خواص درمانی آنها کمک خواستند. پادشاه پس از بحث و گفتگو با محافظان از پریها خواست به ترتیب لیستی که پری کاتب دربار به اونها میده به سراغ پریهای محافظ جواهری که علم و آگاهی کافی در مورد گوهرسنگها داشتند بروند و هر چه می آموزند مکتوب کرده و در سرتاسر جهان نشر و گسترش دهند.

بدین ترتیب دوره آموزشی برای نمایندگان پریهای کریستالی آغاز شد. اونها هر روز درب خانگاه یک پری محافظ را می زدند و پای صحبت او می نشستند. هرکدام این محافظان علمشان در خصوص یک خانواده از گوهرسنگها خلاصه می شد. به عبارتی تخصص کامل در شناخت محل پیدایش، نحوه تشکیل و ساختار کلی و در نهایت نحوه استفاده و خواص اون گوهرسنگ را داشتند.

اما قبل از شروع این دوره پریها باید شناخت ابتدایی در مورد مفهوم و مبانی علم شناخت گوهرها کسب می کردند که با توجه و استقبال پادشاه روبرو شدند و قرار بر این شد که پایه و اساس را نزد او آموخته و شناختی صحیح از آن داشته باشند. از این پس پریهای کاتب مباحث این علم را هر روز ثبت می کنند و اینجا به اشتراک می گذارند، باشد که علمی و شیرین بیاموزیم دنیای رنگارنگ کریستالها و گوهرسنگهای گرانبها را.

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

آمارگیر وبلاگ