این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد دایاهنر کاملا محفوظ می باشد

تولد یک کریستال (1)

تولد یک کریستال (1)
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/03/29 0 نظر


با شکل گیری کریستالها در اعماق زمین و تولد هر کریستال یا سنگ قیمتی که حاصل بیرون آمدن آن از اعماق زمین به سطح و پیدا شدن کریستالها توسط انسانها، راهی جدید در فراگیری علوم شناخت گوهرسنگها و پی بردن به خواص آنها آغاز می شود تا راهگشای انسان در انتخاب و بکارگیری آنها باشد.

بعضی از روزهای زمینی با تابش خورشید بر سطح زمین درست زمانی که لایه‌های زمین مثل گل باز می شوند و دست پر مهر مادر خاک گنجینه‌هایی از جنس کریستالها، با احساس رنگین کمانی به ساکنین کره خاکی می‌بخشد، چشمان پریهای کریستالی رنگارنگ و زیبایی به روی دنیا باز می شود.

پریها با نوازش شعاع‌های نور گرم و دلچسب خورشید به در و دیوار و زوایای درونی کریستالها متولد می‌شوند و چشمهاشونو باز می‌کنند. اونها که چند صد سال در عمق زمین در دل خونه کریستالی خودشون در خواب بودند با این لحظه ناب آغازگر معجزه‌ای خواهند بود که اتم‌های پر انرژی و متبلور مواد معدنی در بستر کانی‌ها و لایه‌های زمین خلق کردند. پریهای کریستالی موجودات لذت بخشی هستند که انرژی گرم و مثبتی دارند و با استفاده از اون می توانند برای سایر موجودات اطرافشون مفید باشند. حالا پریها با تار و پود لطیفشون مسئولیت حفاظت از این نیروی بکر و بی‌نظیر را دارند تا اونو هدیه به کسی بدهند که قدر و قیمت اون گوهرو بشناسد. اونها با استفاده از خونه های کریستالی خودشون میتوانند از انرژی‌های آرامبخش، دوست داشتنی و عرفانی استفاده کنند. پریها قدرت‌های عرفانی را که در هیچ موجود دیگری شناخته نمی‌شود در اختیار دارند. اونها در واقع موجوداتی ویژه هستند.

پادشاهان زمین اسم اون پریها را روی خونه کریستالیشون گذاشتند و حالا اونها وظیفه دارند با ترکیب انرژی پر مهر خورشید و زمین که توی قلب کریستالها پنهان شدند نسخه های جادویی بنویسند. پریها یخ‌ها را آب کردند، بادو فشردند و عصاره بادهای سرزمین‌های دور را در جام خاک با حرارت آتش مخلوط کردند. در این زمان همه چیز فراهم شده، با نبوغ و لطافت خاصی با کمک عصای سحرآمیز از عصاره جادویی پارچه لطیفی ساختند و خونه کریستالی را داخلش پیچیدند. از اینجا به بعدش خیلی هیجان انگیز میشود. آدم‌ها که از زمان‌های خیلی دور برق خونه‌های کریستالی را دوست داشتند از رنگ‌های برّاق و تلألؤ خاصشون مسحور می شوند. اونها خیلی دوست دارند صاحب زیباترین و خوشرنگ‌ترین اون خونه‌ها بشوند. 

بخاطر همین هم عمق زمین، دل کوه‌ها و کف رودخانه‌ها و دریاها را می‌گردند تا اونها را پیدا کنند. اونها با دیدن رنگ و درخشش بینظیر خانه‌های کریستالی با حس زیبایی‌شناسی که در سرشتشون بود مسحور این گوهرهای رنگی شدند، غافل از اینکه اونها نمیدانستند که هر کدام از این سنگ‌های زیبا و کریستال‌های درخشان در دست پری نامرئی مهربونیه که خودش از دل اون زاده شده و نمیدونستند که با به دست آوردن اون خونه کریستالی و نگهداری و استفاده درست از اون باعث خوشنودی پری می‌شوند و اونوقته که پری از ته دل آرزو میکنه تمام انرژیهای ناب به صاحب اون گوهر انتقال داده بشه.

پریها در باز کردن قلب و سبُکی روح و بهبودهای فیزیکی و ذهنی توانایی‌های زیادی دارند و باعث شگفت‌زده شدن آدم‌ها در جهان بزرگ می شوند. در حقیقت آن‌ها موجوداتی جادوئی هستند که بسیاری از مردم در سراسر جهان را جذب می کنند.

ادامه دارد

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

آمارگیر وبلاگ